ליבידו - בחירת ויברטור לגבר
דף הבית >> בלוג >> בחירת ויברטור לגבר
 
לגבר יש נקודת עונג מאוד רגישה בחלק העליון של הפרוסטטה. גירוי עדין של אותה הנקודה יביא אותו לאורגזמה וגמירה חזקה ביותר. המיקום המדויק של נקודת הפי (נקודת הפרוסטטה) משתנה מגבר לגבר – יש גברים שהנקודה נמצאת כ-5 ס"מ מפתח פי הטבעת ויש גברים שהנקודה עמוקה יותר עבורם.

אחת הדרכים היעילות לגירוי נקודת הפי בעוצמה המתאימה היא שימוש בוויברטור ייעודי לנקודת הפי. אחת החברות שמתמחת בוויברטורים לנקודת הפי היא ROCKS OFF, שהשיקה סדרה של ויברטורים שמעוצבים בכדי להגיע ישירות לנקודה ולגרות אותה ברמה המתאימה. כל הוויברטורים עשויים סיליקון רפואי היפו אלרגני ויש להם אותה עוצמת רטט .
מאחר ורוב הגברים הסטרייטים לא מורגלים בפעילות מינית אנאלית, המוצר המומלץ ביותר למתחילים הינו O-Boy. הוויברטור הזה הינו צר יחסית, ועם חומר סיכה מתאים מחליק בקלות לתוך פי הטבעת עד לנקודת הפי. למתחילים יש גם את הוויברטור Ebony  של חברת NMC. זהו ויברטור מגומי, קצת יותר עבה מ .O-Boy לכל הוויברטורים יש גם חספוס באזור הערמונית לגירוי חיצוני ופנימי בו זמנית.

3 וויברטורים נוספים לגבר מבית Rocks Off הם  Bad-Boy, Cheeky-Boy, Naughty-Bo. שלושתם עבים יותר מהוויברטורים למתחילים, ומעוצבים באותה צורה  שמגיעה לנקודת הפרוסטטה. אז מה ההבדל ביניהם? כל אחד מהם טיפה שונה בעובי שלו, ובצורה שלו. למשל, ה-Bad-Boy עבה ויש לו צורה גלית, לעומת ה-Cheeky-Boy  שיש לו צורה של 4 חרוזים אנליים. ה-Naughty-Boy  הוא יחסית דק, ויש לו בסיס עבה יותר. הבחירה ביניהם היא עניין של העדפה אישית לגבי התחושה האנאלית הרצויה