ליבידו - מג'יק וונד
דף הבית >> בלוג >> מג'יק וונד
 
ויברטור רוק
בחירת ויברטור מתאים לאשה הוא תהליך לא פשוט. יש הרבה סוגי ויברטורים ולא תמיד יודעים היכן להתחיל. הרבה פעמים האינסטינקט הוא ללכת על ויברטור משולב, או גדול. אישית אני לא ממליצה להתחיל עם הוויברטורים הללו, למרות שהם מעולים ועושים עבודה נהדרת.
אז עם מה להתחיל? רוב הנשים מגיעות לאורגזמה מגירוי חיצוני של הדגדגן. יש שלל מוצרים שמיועדים לדגדגן. אני ממליצה להתחיל עם מג'יק וונד. בבסיסו מג'יק וונד הוא ויברטור עוצמתי עם מנוע חזק שמתמקד בראש גמיש. את הראש מצמידים לדגדגן בעת אוננות או קיום יחסים. הרטט החזק של אותו ראש מגרה את הדגדגן ומרגש אותו עד להגעת אורגזמה עוצמתית במיוחד.
אצלנו יש מספר סוגים של מג'יק וונד. המג'יק וונד הקלאסי הוא יחסית גדול, עם ספוגית על הראש שלו שניתן לנקות אותה. אך לא עמיד במים, ומחובר עם כבל חשמל. המנוע שלו חזק ביותר, אך הסרבול שלו עם הכבל החשמלי לעיתים עולה על ייתרון המנוע.
סוג נוסף של מג'יק וונד הוא Emma  מבית SVAKOM. הוא עשוי סיליקון היפו אלרגני ועמיד במים, וייתרון נוסף שלו הוא שהוא נטען. הוא מגיע בשני גדלים. בEmma  הגדול יש פונקציה נוספת שהראש שלו מתחמם עד טמפרטורה של 48 מעלות. מעבר לזה אין הבדל משמעותי בין שני הגדלים.

לחברת ויברטורים NALONE יש סדרה של 3 מג'יק וונד מצוינים. הדגם הקלאסי והפופולרי ביותר הינו ROCK. זהו ויברטור עוצמתי עם ראש גמיש מאוד. שני ויברטורים נוספים עם אותו מנוע חזק הם Rockit ו-Electro. ה-ROCKIT  הינו מג'יק וונד שבחלק העליון של הראש יש חיישנים שלו מתאימים את הקצב והעוצמה לגוף של האשה. ויברטור נוסף הוא Electro – ויברטור מעולה שגם כובד כמג'יק וונד, גם כויברטור פנימי, ובשניהם יש אפשרות לשלב חשמל להעצמת החוויה ולתת את הגירוי האקסטרא. 
אישה עושה שפגט